Легендарний готель відкритий для відвідування


Легендарний готель відкритий для відвідування

Бурдж Аль Араб

Бурдж-аль-Араб готель  був створений завдяки багатопрофільній роботі консультанта Аткінса під керівництвом архітектора Тома Райта. Стиль, а також будівля  готель  фактично були розроблені через канадського дизайнера Ріка Грегорі, також з WS Atkins. Будівництво острова почалося в 1994 році, а також включало до 2000 будівельних працівників у верхній будівлі. Насправді він був створений так, щоб виглядати як круїз на спинакері приватної розкішної яхти класу J. 2 «крила» розгорнуті по V у напрямку до великого «полюса», тоді як область між усіма ними фактично обмежена величезним атріумом.

Курорт фактично був розроблений завдяки південноафриканським будівельникам Murray & Roberts, які в даний час перейменували Concor, а також Al Habtoor Design. Стилі для приміщень фактично були розроблені та створені Khuan Eat, а також Джоном Кораланом з KCA по всьому світу, а також надані через Depa Team, розташовану в ОАЕ. Структура була відкрита 1 грудня 1999 року. Вертолітний майданчик готелю фактично був розроблений ірландським архітектором Ребеккою. Джернон. Вертолітний майданчик фактично знаходиться над 59-м поверхом будівлі готель , а також фактично використовувався як траса для перегонів на транспортних засобах, боксерський ринг, тенісний костюм, а також як фактор стрибка для найбільшого стрибка перегляду повітряного змія у фоновому режимі.

24-каратні золоті плитки?

Зливи прикрашені керамічною плиткою для підлоги 24-каратного золота. Ковдри, повні гагачого пуху, зібраного з пустельних качиних гнізд в Ісландії. Подушка
вибір їжі. Тридцять різноманітних видів мармуру. Дах з 21 000 кристалів Swarovski, що символізують Чумацький метод. Насправді, це лише деякі з висококласних, які чекають на Дубайському Бурдж-Аль-Араб, серед найбільш особливих курортів світу. Вже, якщо ви просто не були платним відвідувачем на курорті і навіть не їли в деяких із його власних закладів харчування, ваш досвід Burj Al Arab насправді, швидше за все, був обмежений тим, щоб розбити зображення каркаса, що виходить з сусіднього узбережжя громади. Однак з 15 жовтня цього року оманливі двері Burj Al Arab нарешті стали доступними разом із абсолютно новим досвідом Within Burj Al Arab, який гарантує відвідувачам сайту угоди зазирнути всередину, а також підняти завісу на деяких із них. цікаві казки готелю ОАЕ.

Протягом майже 22 років Бурдж-аль-Араб був фактично статусно щасливим особистим островом просто біля набережної Джумейри, який одразу можна було впізнати разом із власним стилем, створеним за зразком круїзу. Його власна консольна вертолітна площадка, затримана на висоті 210 метрів над посипанням, фактично брала участь у численних подіях, що викликали захоплення заголовків протягом багатьох років. Андре Агассі та Роджер Федерер збили тенісну сферу приблизно в 2005 році. Девід Култхард обертав пончики в автомобілі Формули-1 у 2013 році.
У лютому 2021 року, разом із глобусом у закритому режимі, ді-джей Девід Гетта використав це як етап своєї прямої трансляції «Unified at House». Так само, як і в серпні 2021 року, як компонент блискучого абсолютно нового проекту Dubai Tourism, голлівудський дует Зак Ефрон, а також Джессіка Альба стрибнули з парашутом.

відкрито для нетуристів!

Тож навіщо зараз увімкнути доступ до спільноти? Енді Ніколсон, основний і експертний керівник Within Burj Al Arab, вказує, що 2021 рік буде фактично 50-ю річницею весілля Об’єднаних Арабських Еміратів, а також поточним відкриттям Expo 2020 Dubai, самого початкового Globe Expo, який буде зберігатися в Центр Східний. Цього року «родзинка справді в Дубаї, а також це виглядає як ідеальна можливість відкритися серед символів міста для гостей сайту», – стверджує він. «Це погляд на початковий будинок високого класу в Дубаї». Гості сайту також не будуть запитувати про те, щоб негайно звільнити приміщення після експертизи.

Абсолютно нове зовнішнє вестибюле, Uma, фактично відкрилося виключно для Within Burj Al Arab, а також кожен із закладів харчування готелю можна забронювати через не гостей. Ви також можете просто піти на це, а також зарезервувати на свій вечір на вечір, хоча разом з витратами, що починаються приблизно від 1,500 доларів за вечір, це приблизно 14 можливостей за витрати на поїздку.