2 найдивовижніший коледжу у світі


2 найдивовижніший коледжу у світі

навколо коледжу

На додаток до академічної організації, ця фраза може також означати, згідно з власною етимологією, будь-який тип офіційної групи співробітників, створеної відповідно до закону чи навіть положення; часто згідно з імператорською хартією. Фактично інстанціями є виборчий університет, Університет зброї, Університет канонів, а також Університет кардиналів. Різні інші системи колегіальних органів складаються зі спеціалізованих організацій, особливо в суміжних професіях і медицині. У Великобританії вони складаються з Імперського університету піклування, а також Імперського університету лікарів. Примірники в Єдиних умовах включають Університет лікарів США, Університет косметичних лікарів США, а також Університет стоматологів Сполучених Штатів. Прикладом в Австралії є Імперський австралійський університет базових спеціалістів.

саме тому це насправді один із найнеймовірніших коледжів на планеті

Коледж Тохоку

Коледж Тохоку (東北大学, Tōhoku daigaku), або навіть Тохокудай (東北大, Tōhokudai) насправді є японським загальнонаціональним коледжем, розташованим у Сендаї, Міягі в районі Тохоку, Японія. Розроблений у 1907 році, це був фактично 3-й Королівський коледж в Японії, початковий 3 загальнонаціональний коледж разом з Токійським коледжем, а також Кіотським університетом[1], а також обраний провідним коледжем провідного світового коледжу. до японської федеральної влади. У 2020, 2021, а також у 2022 роках Opportunities Greater Education andLearning поставив Tohoku College на перше місце в Японії.

У 2016 році коледж Тохоку мав 10 факультетів, 16 вищих навчальних закладів, а також 6 науково-дослідних інститутів, а також загальну кількість слухачів 17 885. Університет має 3 центри, які насправді є «Початкове дослідження (研究第一主義)», «Відкриті двері (門戸開放)», а також «Практико-орієнтоване дослідження, а також Освіта та навчання (実学尊重). “

22 червня 1907 року (明治40年, Mēji yonjyunen), коледж був фактично розроблений під назвою Королівський коледж Тохоку (東北帝國大學, Tōhoku teikoku daigaku) ​​через федеральну владу Мейдзі як 3-й Королівський коледж Японії, що відповідає вимогам Токійський королівський коледж (1877), а також Кіотський королівський коледж (1897). З самого початку він фактично пропагував політику «відкритих дверей» — це був фактично перший коледж у Японії, який визнав жінок-стажерів (у 1913 році), а також міжнародних стажерів.

Вашингтонський коледж

Коледж Вашингтона (UW, просто Вашингтон або навіть неофіційно U-Dub) — це фактично громадський дослідницький коледж у Сіетлі, штат Вашингтон.

Заснований у 1861 році, Вашингтон є одним з перших коледжів на Західному узбережжі; насправді він був розроблений у Сіетлі приблизно через роки після заснування міста. Коледж фактично має початкову школу площею 703 акра, розташовану в районі коледжу міста, на додаток до кампусів у Ботеллі та Такомі. Загалом, UW охоплює понад п’ятсот структур, а також понад двадцять тисяч відеозаписів загальної площі, що складається з найбільших колекцій на планеті, а також понад 26 колекцій коледжів, центрів витончених ремесел, галерей, лабораторій, арен для проповідей, та зали. Коледж надає рівні зі 140 розділами, а також функції четвертого тіла.

UW фактично є провідною організацією серед 6 громадських коледжів у Вашингтоні, а також серед коледжів з найкращими місцями на планеті. Насправді це розуміється як власне клінічне, клінічне дослідження та дизайн. Вашингтон належить до Організації коледжів США. Згідно з Національною структурою наукових досліджень, UW інвестував 1,41 мільярда доларів США в дослідження та розробки в 2018 році, що займає п’яте місце в країні. Коледж фактично був афілійований разом із численними випускниками, які заслуговують на увагу, а також викладачами, серед яких 21 лауреат Нобелівської премії, а також різні чемпіони Пулітцерівської премії, історики імені Фулбрайта, історики Родса, а також історики Маршалла, а також учасники багатьох інших видатних конференцій. організацій.